RN55C4422BBSL Vishay /Dale
  • More about RN55C4422BBSL Vishay /Dale
    RN55C4422BBSL Vishay /Dale
    RN55C4422BBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN55C4422BBSL is described as RES 44.2K OHM 1/8W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS