RN55C2802DB14 Vishay /Dale
  • More about RN55C2802DB14 Vishay /Dale
    RN55C2802DB14 Vishay /Dale
    RN55C2802DB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN55C2802DB14 is described as RES 28K OHM 1/8W .5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM