RN55C2801FBSL Vishay /Dale
  • More about RN55C2801FBSL Vishay /Dale
    RN55C2801FBSL Vishay /Dale
    RN55C2801FBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN55C2801FBSL is described as RES 2.8K OHM 1/8W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE