RN55C2490BB14 Vishay /Dale
  • More about RN55C2490BB14 Vishay /Dale
    RN55C2490BB14 Vishay /Dale
    RN55C2490BB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN55C2490BB14 is described as RES 249 OHM 1/8W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS