RN55C2001CRE6 Vishay /Dale
  • More about RN55C2001CRE6 Vishay /Dale
    RN55C2001CRE6 Vishay /Dale
    RN55C2001CRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN55C2001CRE6 is described as RES 2K OHM 1/8W .25% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM