RN55C1383BRSL Vishay /Dale
  • More about RN55C1383BRSL Vishay /Dale
    RN55C1383BRSL Vishay /Dale
    RN55C1383BRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN55C1383BRSL is described as RES 138K OHM 1/8W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM