RN55C1231BRSL Vishay /Dale
  • More about RN55C1231BRSL Vishay /Dale
    RN55C1231BRSL Vishay /Dale
    RN55C1231BRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN55C1231BRSL is described as RES 1.23K OHM 1/8W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM