RN55C1102DBSL Vishay /Dale
  • More about RN55C1102DBSL Vishay /Dale
    RN55C1102DBSL Vishay /Dale
    RN55C1102DBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN55C1102DBSL is described as RES 11K OHM 1/8W .5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"