RN50E4421FBSL Vishay /Dale
  • More about RN50E4421FBSL Vishay /Dale
    RN50E4421FBSL Vishay /Dale
    RN50E4421FBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN50E4421FBSL is described as RES 4.42K OHM 1/20W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    View
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT