RN50E4022FB14 Vishay /Dale
  • More about RN50E4022FB14 Vishay /Dale
    RN50E4022FB14 Vishay /Dale
    RN50E4022FB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN50E4022FB14 is described as RES 40.2K OHM 1/20W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG
    View
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG