RN50C9312FB14 Vishay /Dale
  • More about RN50C9312FB14 Vishay /Dale
    RN50C9312FB14 Vishay /Dale
    RN50C9312FB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN50C9312FB14 is described as RES 93.1K OHM 1/20W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM