RN50C68R1BRSL Vishay /Dale
  • More about RN50C68R1BRSL Vishay /Dale
    RN50C68R1BRSL Vishay /Dale
    RN50C68R1BRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN50C68R1BRSL is described as RES 68.1 OHM 1/20W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM