RN50C6812FRE6 Vishay /Dale
  • More about RN50C6812FRE6 Vishay /Dale
    RN50C6812FRE6 Vishay /Dale
    RN50C6812FRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN50C6812FRE6 is described as RES 68.1K OHM 1/20W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE