RN50C5230FBSL Vishay /Dale
  • More about RN50C5230FBSL Vishay /Dale
    RN50C5230FBSL Vishay /Dale
    RN50C5230FBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN50C5230FBSL is described as RES 523 OHM 1/20W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS