RN50C37R4FRSL Vishay /Dale
  • More about RN50C37R4FRSL Vishay /Dale
    RN50C37R4FRSL Vishay /Dale
    RN50C37R4FRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN50C37R4FRSL is described as RES 37.4 OHM 1/20W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    View
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK