RN50C3481FRSL Vishay /Dale
  • More about RN50C3481FRSL Vishay /Dale
    RN50C3481FRSL Vishay /Dale
    RN50C3481FRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN50C3481FRSL is described as RES 3.48K OHM 1/20W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"