RN50C3322FRSL Vishay /Dale
  • More about RN50C3322FRSL Vishay /Dale
    RN50C3322FRSL Vishay /Dale
    RN50C3322FRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN50C3322FRSL is described as RES 33.2K OHM 1/20W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED