RN50C1301BRE6 Vishay /Dale
  • More about RN50C1301BRE6 Vishay /Dale
    RN50C1301BRE6 Vishay /Dale
    RN50C1301BRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN50C1301BRE6 is described as RES 1.3K OHM 1/20W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK