RLR32C64R9FRRE6 Vishay /Dale
  • More about RLR32C64R9FRRE6 Vishay /Dale
    RLR32C64R9FRRE6 Vishay /Dale
    RLR32C64R9FRRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR32C64R9FRRE6 is described as RES 64.9 OHM 1% 1W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK