RLR32C6042FRRE6 Vishay /Dale
  • More about RLR32C6042FRRE6 Vishay /Dale
    RLR32C6042FRRE6 Vishay /Dale
    RLR32C6042FRRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR32C6042FRRE6 is described as RES 60.4K OHM 1% 1W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.