RLR32C2R00GRRE6 Vishay /Dale
  • More about RLR32C2R00GRRE6 Vishay /Dale
    RLR32C2R00GRRE6 Vishay /Dale
    RLR32C2R00GRRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR32C2R00GRRE6 is described as RES 2 OHM 2% 1W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS