RLR32C1R00GMRSL Vishay /Dale
  • More about RLR32C1R00GMRSL Vishay /Dale
    RLR32C1R00GMRSL Vishay /Dale
    RLR32C1R00GMRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR32C1R00GMRSL is described as RES 1 OHM 2% 1W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM