RLR20C2431FRRSL Vishay /Dale
  • More about RLR20C2431FRRSL Vishay /Dale
    RLR20C2431FRRSL Vishay /Dale
    RLR20C2431FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR20C2431FRRSL is described as RES 2.43K OHM 1% 1/2W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE