RLR07C4994FPBSL Vishay /Dale
  • More about RLR07C4994FPBSL Vishay /Dale
    RLR07C4994FPBSL Vishay /Dale
    RLR07C4994FPBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR07C4994FPBSL is described as RES 4.99M OHM 1% 1/4W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE