RLR07C38R3FRRSL Vishay /Dale
  • More about RLR07C38R3FRRSL Vishay /Dale
    RLR07C38R3FRRSL Vishay /Dale
    RLR07C38R3FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR07C38R3FRRSL is described as RES 38.3 OHM 1% 1/4W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH