RLR07C2490FSRE6 Vishay /Dale
  • More about RLR07C2490FSRE6 Vishay /Dale
    RLR07C2490FSRE6 Vishay /Dale
    RLR07C2490FSRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR07C2490FSRE6 is described as RES 249 OHM 1% 1/4W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE