RLR05C8251FPRSL Vishay /Dale
  • More about RLR05C8251FPRSL Vishay /Dale
    RLR05C8251FPRSL Vishay /Dale
    RLR05C8251FPRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR05C8251FPRSL is described as RES 8.25K OHM 1% 1/8W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS