RLR05C6R20GPRSL Vishay /Dale
  • More about RLR05C6R20GPRSL Vishay /Dale
    RLR05C6R20GPRSL Vishay /Dale
    RLR05C6R20GPRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR05C6R20GPRSL is described as RES 6.2 OHM 2% 1/8W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM