RLR05C5R49FRRSL Vishay /Dale
  • More about RLR05C5R49FRRSL Vishay /Dale
    RLR05C5R49FRRSL Vishay /Dale
    RLR05C5R49FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR05C5R49FRRSL is described as RES 5.49 OHM 1% 1/8W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE