RLR05C5600GPRSL Vishay /Dale
  • More about RLR05C5600GPRSL Vishay /Dale
    RLR05C5600GPRSL Vishay /Dale
    RLR05C5600GPRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR05C5600GPRSL is described as RES 560 OHM 2% 1/8W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK