RLR05C4R99FSRSL Vishay /Dale
  • More about RLR05C4R99FSRSL Vishay /Dale
    RLR05C4R99FSRSL Vishay /Dale
    RLR05C4R99FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR05C4R99FSRSL is described as RES 4.99 OHM 1% 1/8W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"