RLR05C2670FSRSL Vishay /Dale
  • More about RLR05C2670FSRSL Vishay /Dale
    RLR05C2670FSRSL Vishay /Dale
    RLR05C2670FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR05C2670FSRSL is described as RES 267 OHM 1% 1/8W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"