RLR05C2493FSRSL Vishay /Dale
  • More about RLR05C2493FSRSL Vishay /Dale
    RLR05C2493FSRSL Vishay /Dale
    RLR05C2493FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR05C2493FSRSL is described as RES 249K OHM 1% 1/8W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS