RLR05C2493FRRSL Vishay /Dale
  • More about RLR05C2493FRRSL Vishay /Dale
    RLR05C2493FRRSL Vishay /Dale
    RLR05C2493FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR05C2493FRRSL is described as RES 249K OHM 1% 1/8W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK