RLR05C1961FRB14 Vishay /Dale
  • More about RLR05C1961FRB14 Vishay /Dale
    RLR05C1961FRB14 Vishay /Dale
    RLR05C1961FRB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR05C1961FRB14 is described as RES 1.96K OHM 1% 1/8W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP