RL20S272JR36 Vishay /Dale
  • More about RL20S272JR36 Vishay /Dale
    RL20S272JR36 Vishay /Dale
    RL20S272JR36 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RL20S272JR36 is described as RES 2.7K OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"