RCWH0805R475FKEA Vishay /Dale
  • More about RCWH0805R475FKEA Vishay /Dale
    RCWH0805R475FKEA Vishay /Dale
    RCWH0805R475FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCWH0805R475FKEA is described as RES 0.475 OHM 1% 1/3W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    View
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"