RCWE1210R360FKEA Vishay /Dale
  • More about RCWE1210R360FKEA Vishay /Dale
    RCWE1210R360FKEA Vishay /Dale
    RCWE1210R360FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCWE1210R360FKEA is described as RES 0.36 OHM 1% 1W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE