RCWE1020R475FKEA Vishay /Dale
  • More about RCWE1020R475FKEA Vishay /Dale
    RCWE1020R475FKEA Vishay /Dale
    RCWE1020R475FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCWE1020R475FKEA is described as RES 0.475 OHM 2W 2010 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD