RCV1206470KJNEA Vishay /Dale
  • More about RCV1206470KJNEA Vishay /Dale
    RCV1206470KJNEA Vishay /Dale
    RCV1206470KJNEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCV1206470KJNEA is described as RES SMD 470K OHM 5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"