RCS08059K10JNEA Vishay /Dale
  • More about RCS08059K10JNEA Vishay /Dale
    RCS08059K10JNEA Vishay /Dale
    RCS08059K10JNEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS08059K10JNEA is described as RES SMD 9.1K OHM 5% 0.4W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.