RCS08058R20JNEA Vishay /Dale
  • More about RCS08058R20JNEA Vishay /Dale
    RCS08058R20JNEA Vishay /Dale
    RCS08058R20JNEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS08058R20JNEA is described as RES SMD 8.2 OHM 5% 0.4W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM