RCS08055R60JNEA Vishay /Dale
  • More about RCS08055R60JNEA Vishay /Dale
    RCS08055R60JNEA Vishay /Dale
    RCS08055R60JNEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS08055R60JNEA is described as RES SMD 5.6 OHM 5% 0.4W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM