RCS08054K64FKEA Vishay /Dale
  • More about RCS08054K64FKEA Vishay /Dale
    RCS08054K64FKEA Vishay /Dale
    RCS08054K64FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS08054K64FKEA is described as RES SMD 4.64K OHM 1% 0.4W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM