RCS0805470RJNEA Vishay /Dale
  • More about RCS0805470RJNEA Vishay /Dale
    RCS0805470RJNEA Vishay /Dale
    RCS0805470RJNEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS0805470RJNEA is described as RES SMD 470 OHM 5% 0.4W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V