RCS0805470RFKEA Vishay /Dale
  • More about RCS0805470RFKEA Vishay /Dale
    RCS0805470RFKEA Vishay /Dale
    RCS0805470RFKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS0805470RFKEA is described as RES SMD 470 OHM 1% 0.4W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM