RCS0805430RJNEA Vishay /Dale
  • More about RCS0805430RJNEA Vishay /Dale
    RCS0805430RJNEA Vishay /Dale
    RCS0805430RJNEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS0805430RJNEA is described as RES SMD 430 OHM 5% 0.4W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM