RCS08053R30JNEA Vishay /Dale
  • More about RCS08053R30JNEA Vishay /Dale
    RCS08053R30JNEA Vishay /Dale
    RCS08053R30JNEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS08053R30JNEA is described as RES SMD 3.3 OHM 5% 0.4W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F