RCS0805330RFKEA Vishay /Dale
  • More about RCS0805330RFKEA Vishay /Dale
    RCS0805330RFKEA Vishay /Dale
    RCS0805330RFKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS0805330RFKEA is described as RES SMD 330 OHM 1% 0.4W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.