RCS0805316KFKEA Vishay /Dale
  • More about RCS0805316KFKEA Vishay /Dale
    RCS0805316KFKEA Vishay /Dale
    RCS0805316KFKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS0805316KFKEA is described as RES SMD 316K OHM 1% 0.4W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE